ЗНАЙОМСТВО  ІЗ БАЙКЕРАМИ

     21 травня учні Тучинського НРЦ знову зустрілися з представниками клубу «Успішні люди». Вихованці дитячого садочку  і учні підготовчого класу побували на музичному занятті (Д. Радай) та грали у рухливі  ігри з клоуном та піратом (А. Дмитришина). Для учнів молодших класів проводили ігрові заняття на свіжому повітрі  Ігнат’єва О., Себа Н., Кравчук Т., а для учнів 2 класу – заняття з фітнесу Григор’єва Л.  

  Лук’янова Н. розвивала творчі здібності у п’ятикласників.  А з учнями 6-х класів Кречко І. та Новацький В. грали в інтелектуальні ігри. Дівчата старших класів вели дружні розмови з Дулібою Є. та Свист М.

   Але справжнім сюрпризом цієї зустрічі стало знайомство вихованців, а особливо хлопців старших класів, із байкерами, організатором якого став І.Свист.  Не можна описати словами емоції дітей, коли на територію закладу, гуркочучи моторами, заїхали байкери! Мало хто устояв перед спокусою відчути себе справжнім байкером та бодай посидіти на великому мотоциклі.

    Ця зустріч запам’ятається дітям надовго! Ми дякуємо клубу «Успішні люди» за плідну співпрацю протягом року та чекаємо на нові цікаві зустрічі!

This entry was posted in Новини закладу. Bookmark the permalink.

Comments are closed.