СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА «ВЕРЕСЕНЬ КЛИЧЕ ДО ШКОЛИ!»

Море усмішок, музики, сміху багато,
Квіти, ранці в дитячих руках.
Бо сьогодні — день Знань! Гарне свято!
Ми прийшли по знайомих стежках!

3 вересня і в Тучинському навчально-реабілітаційному центрі зустріли свято Першого дзвоника. Для  учнів нашого закладу – це велике і радісне свято. Але, напевно, найочікуванішим та найщасливішим цей день став для учнів перших класів, які стали членами шкільної родини.

Привітати учнів та педагогічний колектив завітало багато гостей, які привезли з собою подарунки для учнів центру: Поліщук О.М., голова Гощанської районної ради, подарував дітям солодощі; Цідилко А.В., начальник Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області, подарував унітаз «Бембі» для дошкільної групи та Яремчук М.М, інспектор ювенальної превенції Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області; Матчук А.Л., доцент кафедри теорії літератури та славістики РДГУ, подарувавши килимки та набори конструкторів для дошкільної групи; Ус Л.І., приватний підприємець, з волонтерами подарували дітям канцтовари, засоби гігієни, ігри, фрукти та солодощі; Цьомик М., донька заслуженої  артистки України Галини Цьомик. Дедденс Агро ТОВ (Щербачук В.М. – директор) подарували дітям органічні продукти; ТОВ «ВІЛІС» (Жабчик В.Ф. – директор) подарували учням макаронні вироби; Ю. Буркалець і В. Скоцик подарували дітям ігрові м’ячі; Гладкевич Н. Ф., генеральний директор компанії «РЕНОМЕ» подарувала грошовий сертифікат. Німкович Л.Є., благодійниця, подарувала першокласникам прописи тощо.

Свято розпочалося у формі ярмарку, на якому діти старших класів презентували такий «товар»-побажання для учнів: терпіння, кмітливість, розум, витримка, а для вчителів – толерантність та гарний настрій. А учні десятих класів дали настанови першокласникам та подарували солодощі. Із пісенними та танцювальними номерами виступали учні центру та педагоги.

This entry was posted in Новини закладу. Bookmark the permalink.

Comments are closed.