РІЗДВЯНІ ПІСНЕСПІВИ

    Вже багато років поспіль у Тучинському НРЦ функціонує вокальний ансамбль педагогів «Чисте джерело» під керівництвом Віталії Кривицької. Цей колектив є незмінним учасником  всіх свят та концертних програм, які проходять як в стінах нашого закладу, так і за його межами. Концертний репертуар ансамблю складається з різноманітних пісенних творів. Ось і зараз колектив порадував нас новими творчими успіхами.

     Так, 20 січня 2019 року  вокальний ансамбль «Чисте джерело» взяв участь у районному Різдвяному святі «Зірка сяє, Христа вітає!» і був нагороджений Дипломом Відділу культури і туризму Гощанської РДА.

    26 січня у студентсько-викладацькому храмі  Національного університету “Острозька академія” відбувся XIV Всеукраїнський фестиваль різдвяних піснеспівів. Цьогоріч колядували та щедрували на фестивалі сімдесят учасників з усіх регіонів України. Наш творчий колектив «Чисте джерело» представляв на фестивалі  навчальні заклади району та заклади обласного підпорядкування.  Родзинкою фестивалю різдвяних піснеспівів стало встановлення рекорду України у категорії “Масові заходи” за найширше представлення християнських релігійних конфесій України та світських творчих колективів у прославленні Новонародженого Ісуса Христа. Нашим колегам пощастило стати учасниками цієї визначної події, про що засвідчує отриманий ними Диплом.

   За участь у фестивалі  пісенно-музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви» керуючий Рівненською єпархією  новоствореної Православної Церкви України архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон  відзначив вокальний ансамбль «Чисте джерело» Дипломом.

    Щиро дякуємо Вам, колеги, за активну участь у Різдвяних заходах. Бажаємо вам невичерпної енергії та здійснення всіх ваших творчих задумів! Хай Бог посилає Вам здоров’я, мир та злагоду  у ваші родини!

 

This entry was posted in Новини закладу. Bookmark the permalink.

Comments are closed.