МИ ТОБІ, БУКВАРИКУ, ДЯКУЄМО ДУЖЕ!

Прощавай, Букварику,

Мій найкращий друже,

Ми тобі, Букварику,

Дякуємо дуже!

    24 травня у Тучинському НРЦ відбулося свято «Прощання з Буквариком» для молодших  класів. Його підготували учні підготовчого класу разом з класним керівником Стичаківською Л.А. та вихователями Струк І.М. і Хролець Н.С.

   З яким же нетерпінням  учні підготовчого класу чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, веселі таночки! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і адміністрація закладу, і вчителі та вихователі, і учні інших класів, батьки, бабусі, братики й сестрички. Діти всім продемонстрували чого вони навчилися протягом свого першого шкільного року. У гості до них завітали: Букварик,Читанка, Ведмедик, Зайчик, Лисичка та мудра Сова. В кінці свята учні  склали віночок із букв  Абетки. Гарному настрою сприяло і яскраве оформлення заходу, і цікава презентація з фотографіями та музичними кліпами.

    Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка в їхньому  шкільному житті. Бажаємо діткам впевнено крокувати до країни Знань!  

 

This entry was posted in Новини закладу. Bookmark the permalink.

Comments are closed.