МАЙБУТНІ ЛІДЕРИ КРАЩОЇ УКРАЇНИ

Наконечна Марія Петрівна, методист Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області та Ноел Гірманс, професор університету Лінкольна, провели акцію серед дітей Тучинського НРЦ на найталановитіших та розробили книжечку «Майбутні лідери кращої України». 

Структура книжки дуже цікава, адже на кожній сторінці вміщені фотографії та коротка презентація кожної дитини українською та англійською мовами. А розпочинається книга вдалими висловами наших учнів. На сторінках книжечки вміщено 34 дитини, починаючи від наймолодших до найстарших. Переклала  з української мови на англійську Цьомик Марія, донька заслуженої артистки України, Галини Цьомик.

Кожна дитина, яку опублікували у книзі, отримала декілька примірників.

А також, нашим учням подарували ще інші книжечки, які діти зможуть використовувати на уроках англійської мови, де текст написаний теж у двох варіантах – українською та англійською мовами.

Ще одним подарунком для нашого центру від Ноела Гірманса стали футбольні ворота. Тепер діти ще з більшим задоволенням займатимуться спортом.

This entry was posted in Новини закладу. Bookmark the permalink.

Comments are closed.