АНГЕЛИ З МИКОЛАЄМ ДОБРА УСІМ БАЖАЮТЬ!

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є День Святого Миколая. Діти з нетерпінням чекають свята, готуються, пишуть листи з побажаннями, згадують усі свої добрі і погані вчинки, і кожна дитина чекає на подарунок. Як виявилося, наші діти були слухняними, і цього дня всі отримали подарунки.

Під керівництвом  педагога-організатора Дем’янчук О.В. відбулося свято «Ангели з Миколаєм добра усім бажають!» для учнів 1-10 класів, на яке завітали Святий Миколай, Ангели, Ябеда, Чорт, євреї. Особливого настрою святу додали виступи педагогічного колективу з вихованцями НРЦ.

На святі були присутні почесні гості: начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Таргонський Г.М., начальник Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області Цідилко А.В. та Марина,  Ус Л., приватний підприємець,  з волонтерами, директор Дедденс Агро ТОВ Щербачук В.М., представники Клубу успішних людей, директор жіночого реабілітаційного центру «Дім Милості» Головчак Ігор з дружиною Іриною, Німкович Л.Є., вчителі Колоденської  ЗОШ та представник селищної ради. Вони привітали всіх присутніх зі святом, подякували за теплу і затишну атмосферу  та подарували вихованцям школи незабутнє свято з іграшками, солодощами, різними подарунками.  

Гості свята теж не залишилися без подарунків – діти їм подарували солодощі, виготовлені власними руками.

    Адміністрація, колектив та учні щиро дякують  за такі чудові подарунки й увагу до них усім благодійникам і гостям свята!

This entry was posted in Новини закладу. Bookmark the permalink.

Comments are closed.