8 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ РАДОСТІ І НАДІЇ

      6 березня вихованці Тучинського НРЦ разом з педагогом-організатором Дем’янчук О.В. привітали всіх жінок та дівчат закладу з Міжнародним жіночим днем і подарували святковий концерт «8 Березня – день радості і надії».

      Вели програму учні старших класів (Мельник В., Лещук М., Карпінський В., Абросімов С., Козир Г., Козир С., Аврамова Н., Тимощук М.). На концерті була представлена піскова анімація у виконанні Мельника В. та Джумиги В. під керівництвом  Жданюк А.В., пісня «8 Березня» у виконанні дитячого хору ( художній керівник Сікачевська В.В.), таночок «Сонячний віночок» у виконанні учасників танцювального колективу «Непосиди» (художній керівник Дем’янчук О.В.), пісня «У нас на Україні» у виконанні Джумиги В.(класний  керівник Герасимюк А.В.) Із  привітаннями на свято завітали вихованці дошкільних груп дитячого садочку та учні початкових класів разом із своїми класними керівниками та вихователями. Вони подарували адміністрації школи, вчителям та вихователям квіти та подаруночки, виготовлені власноруч. На концерті звучало багато гуморесок  (учні 4-А класу, Мельник  І., Годунко А.), відбувся показ мод «Весна-літо 2019» (дівчата старших класів) та жартівлива сценка «Один день в житті жінки» (учні 10-Б та 9 класу).

     Жінкам та дівчатам було приємно почути гарні вітання в свою адресу. Святкова програма підняла настрій всім присутнім на концерті.  

 

 

 

This entry was posted in Новини закладу. Bookmark the permalink.

Comments are closed.