Свято Першого дзвоника «Добрий день, Країно Знань!»

 

Душа тремтить, а серце наче пташка

Тріпоче в грудях: знов прийшла та мить,

Коли в країну Знань проклалась нова стежка,

І дзвоник на подвір’ї знов бринить!

Стало доброю традицію зустрічати Перше вересня в Тучинському навчально- реабілітаційному центрі як велике і радісне свято. А найщасливіший цей день для учнів підготовчого класу, які вперше переступили поріг навчального центру та приєдналися до шкільної родини.

Привітати з початком навчального року весь педагогічний та учнівський колектив до навчального центру  завітали шановні гості: Поліщук О.М., голова Гощанської районної ради; Цідилко А.В., начальник Гощансьгого відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління національної поліції в Рівненській області; Іванов І.І., заступник начальника Київської міської митниці Державної фіскальної служби України; Матчук А.Л., доцент кафедри теорії літератури та славістики РДГУ; Лозова О.В., головний  лікар обласної лікарні, депутат обласної ради; Тинник Олена, представник компанії «Реноме»; Омельчук С.Б., директор видавничого дому «ОГО»; Кирильчук В.М., Тучинський сільський голова;     Ус Л.І., приватний підприємець; Цьомик Галина, заслужена артистка України; Німкович Л.Є., член батьківського комітету. Вони подарували учням книжки, набори для малювання, іграшки,  солодощі тощо.

Особливо всім присутнім запам’ятаються напутні слова випускника нашої школи Дацика Юрія, який бере участь в АТО, а в даний час з пораненням перебуває на лікуванні у військовому госпіталі.  Ми горді за таких учнів! Це ще раз підтверджує, що наша праця недаремна.

Головною героїнею свята була Королева Знань. А  Птаха Щастя, яка прилетіла  на Перший дзвоник,  подарувала учням підготовчого класу кольорові кульки з побажаннями земних радостей.

 

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.