РІЗДВЯНІ ВІНШУВАННЯ

Мир тобі, українська родино!

Хай святиться тут Боже ім’я!

Хай панує між Вами щоднини

Щире слово і Правда свята.

Годі смутку! Вам радість звіщаю,

Що Месія на землю прийшов!

Що в вертепі, у яслах на сіні Народилося нині Дитя,

Тож радіймо, сини України,

Прославляймо Мапятко-Христа! Христос ся рождає!

 

        От уже й підходить до завершення 2017 рік… Непомітно закінчився перший семестр навчального року. А у навчальному закладі цей період завжди закінчується СВЯТОМ! Адже попереду новорічні канікули, різдвяні свята та подарунки, на які діти завжди чекають з нетерпінням. 
      28 грудня у Тучинському НРЦ пройшов новорічний захід «Різдвяні віншування».  Вихованці закладу готувались до нього заздалегідь: розучували вітання, колядки та щедрівки, підбирали костюми. Свято було яскравим та веселим, сповненим позитивних вражень та емоцій, музики та подарунків. 
      На Різдвяних віншуваннях були присутні почесні гості: керівник Рівненської обласної організації партії «Радикальна партія», лікар-педіатр, депутат Рівненської обласної ради VІІ скликання Лозова О.В. та її заступник  Свистолюк С.А., які привезли солодощі для всіх вихованців центру.

      Новорічне свято запам’яталось щирими вітаннями, цікавими вертепами, колядками та щедрівками. Учні показали гостям та батькам свої таланти та старання під час музичних виступів.
      Всі діти в останній тиждень навчання отримали незабутні враження та з гарним настроєм і з чисельними подарунками розпочали свій зимовий відпочинок.

     З новими надіями на краще зустрінемо 2018 рік! З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

     

 

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.