ПРИЙШОВ МИКОЛАЙ – ДВЕРІ ВІДЧИНЯЙ

      Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Ця святкова зимова мить розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Це довгожданий день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка?! Як виявилось усіх учнів Тучинського НРЦ чекали подаруночки. 19 грудня у навчальному закладі відбулося свято «Прийшов Миколай –двері відчиняй», під керівництвом педагога-організатора Дем’янчук О.В., на яке завітав Святий Миколай. І не один, його виглядали чарівні Ангели та Маша з Михайлом Потаповичем, а також Ябіда, Чортики,  Двійка і Лінь, які допомагали встановити – хто який подарунок повинен отримати. Ангели переконали Миколая, що всі дітки заслуговують на солодощі.

    На святі були присутні почесні гості  та спонсори нашого закладу: представники Головного територіального управління юстиції в Рівненській області в особі Яцюк Н.В., Ковальової Н.С. та Фурс М.Б.; представники Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області  Олександр та Марина; директор видавничого дому «ОГО» Омельчук Світлана Богданівна; представники естетичного та методичного центрів Марія та Аліна; приватний підприємець села Бочаниця Покойович В.Д.; директор молочного заводу «Сокіл» Бикназарян Тигран Рубенович; представник Краснопільського малого приватного підприємства «МВА» Мурадян Ваграм Артаваздович; приватний підприємець Ус Л.Л.  з волонтерами та учасником АТО військовим капеланом Миколою; голова батьківського комітету  Німкович Людмила Євстафіївна.      Вони привітали всіх присутніх зі святом, подякували за теплу і затишну атмосферу  та подарували вихованцям школи незабутнє свято з іграшками, солодощами, різними подаруночками.  

     Гості свята теж не залишилися без подарунків – діти їм подарували вироби, виготовлені власними руками.

    Адміністрація, колектив та учні щиро дякують  за такі чудові подарунки й увагу до них усім благодійникам і гостям свята!

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.