Міжнародний День Миру

Потрібен мир — тобі й мені

І всім на світі дітям!

Хай завжди вранці навесні

Нам Сонце ясно світить!

     У наш час, коли в різних куточках світу, а також і в нашій країні лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе.  Щороку з 1968 року в усьому світі люди відзначають Міжнародний день Миру. Проголосив це свято Папа римський Павло VІ. Основною думкою цього дня є теза: «Пробач і ти отримаєш мир».

А ось вже вкотре на чудовій українській землі широко відзначається День Миру, встановлений Указом Президента від 5 лютого 2002 року. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.  Випало це свято на 21 вересня, коли природа ще сповнена життєдайних сил і неповторних барв, а врожай, вирощений руками невтомних трудівників, зібраний у засіки.

Саме в цей день у нашій школі відбувся захід приурочений  відзначенню Міжнародного Дня Миру. Учні 5-9 класів із задоволенням взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Ми голосуємо за мир». Роботи видалися цікавими, яскравими та талановитими, адже в кожному з них збереглися часточка душі і серця автора. Метою конкурсу було бажання показати усім, що діти хочуть жити, творити, навчатись та рости під мирним небом, у мирній країні.

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.