МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВІДМОВИ ВІД КУРІННЯ

    Міжнародний день відмови від куріння відзначається щороку в третій четвер листопада. Цю традицію започаткувало Американське онкологічне товариство ще в 1977 році, оцінивши згубний вплив куріння на організм людини та здатність регулярного куріння провокувати розвиток раку.

   Мета Міжнародного дня відмови від паління — сприяти зниженню поширення тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння усіх верств населення, інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я людини.

   З цієї нагоди  13.11.17-16.11.17 для учнів Тучинського навчально-реабілітаційного центру була проведена низка інформаційно-виховних заходів.

   Так, учні 5 -9 класів мали змогу отримати цікаву інформацію про шкоду тютюнопаління під час відвертої розмови з лікарем «Правда про куріння» та перегляду тематичних відеофільмів, рекламних антитютюнових відеороликів, мультфільмів.

     Члени Міністерства інформації учнівського самоврядування випустили стінгазету  «Ми проти куріння!»
    15 листопада була оголошена акція «День без паління!»  та учні 8-9 класів підготували виступ агітбригади «Ми проти куріння. Ми – здорове покоління!», під керівництвом  педагога-організатора  Дем’янчук О.В.   Під час заходу ще раз прозвучала інформація про шкідливий вплив нікотину на організм людини. 
    Діти заявили, що вони мають чудове право — право на життя і здоров’я, тому вони обирають здорове та щасливе майбутнє, в якому немає місця шкідливим звичкам і, зокрема, палінню!

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.