З ДНЕМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

З Днем захисника вітаємо!
Від біди сім’ю оберігай,
Та не забувай, що ми ще маємо,
Наш прекрасний український край!

       14 жовтня ми  відзначаємо свято — День захисника України, яке було встановлено Указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу.

      14 жовтня ми також відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунок від ворогів. Волелюбні козаки були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва.

       Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України ведеться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

      Тож напередодні цього гарного свята жіноча половина колективу Тучинського НРЦ привітала своїх колег-чоловіків зі святом!

    Сердечно вітаємо вас з Днем Захисника України! Бажаємо  вам миру, здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.