Давні і хороші друзі, клуб «Успішних людей»


18 вересня до нашого навчально-реабілітаційного центру завітали давні і хороші друзі, представники клубу «Успішних людей».  Вони, крім гарного настрою, представили дітям багато корисних і цікавих майстер-класів.

Учні 1-А класу разом з Валентиною Зозулинською  виготовляли квіти з осінніх листків, а учні 1-Б класу спільно з Ольгою Лук’яновою створили ангела з паперу.

Створила святковий настрій дітям-другокласникам Марія Горун, яка завдяки своєму таланту, малюванню на обличчі, розмалювала їх  і кішечками, і метеликами, і ведмежатами, і пташечками… Словом, дитячій радості не було меж!

Не менш цікаво пройшов час для дівчаток  третіх класів, які вчилися робити зачіски та займалися рукоділлям з Наталією Себо та Світланою Ткачук,  а хлопці  цей час провели разом з Левчуком Сергієм  за  іграми на шаховій дошці.

Оксана Рудковська для вихованці 4-Б   класу представила майстер-клас з орігамі, а Людмила Якимчук навчала учнів 4-А класу рукоділлю.

Яскраві враження викликав у дітей п’ятих класів Урок живопису  Лук’янової Наталії.

Цікаво і змістовно провели час  учні 6-их класів з Іваном Крячком за інтелектуальними іграми, а семикласники отримали від Людмили Терещенко незабутні враження від Веселого уроку.

Не залишилися байдужими і учні восьмих класів, які завдяки  Дмитрові Князькову, багато нового дізналися про технічні інновації.

Занурилися у цікавий детективний сюжет  дев’ятикласники разом з Новацьким Володимиром у інтелектуальній  грі «Мафія»

.

Учні із захопленням розповідають про цікаво проведений час і з нетерпінням чекають наступної зустрічі . Дякуємо організаторам за турботу про наших дітей!

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.